CO JE TO PERMANENTNÍ MAKE-UP?

Permanentní make-up neboli PM je metoda líčení s dlouhodobým efektem. Do horní vrstvy pokožky (epidermu) se v místě obočí, na oční víčka nebo rty implantují přírodní barviva.

Zákrok provádíme šetrně, s pomocí elektrického pigmentovacího přístroje. Místo znecitlivíme povrchovými anestetiky, takže bolestivost je minimální. Váš PM zůstane nezměněný po dobu 2 až 5 let.

OBOČÍ URČUJE VZHLED VAŠÍ TVÁŘE

Výraz celému obličeji dodává obočí. Ženy nejvíce trápí jeho asymetrie, mezery, nevýraznost, řídnutí nebo alopecie. Dokonalé obočí vám vykouzlí atraktivnější, mladistvější vzhled a zvýrazní vaše oči.

OČNÍ LINKY DAJÍ JISKRU VAŠIM OČÍM

Kouzlo očních linek funguje pro každé oko. Oční linky dokáží oči zvýraznit, opticky je zvětšit či zmenšit, upravit jejich asymetrii nebo dát hustější vzhled řasám. Správně zvolený typ a barva linek zdokonalí tvar vašich očí a prohloubí váš pohled.

RTY JSOU ODPOVĚDNÉ ZA VÁŠ ÚSMĚV

Obzvlášť významné jsou pro ženu rty. Mohou být od přírody nevýrazné, asymetrické, příliš velké nebo malé. Jejich vzhled mění opary, vyrážka, úraz nebo rozštěp. Dokonalé rty podtrhují vaši osobnost i projev a příznivě působí na vaše okolí.

PERMANENT JE MOŽNÉ I POZDĚJI UPRAVIT

Někdy se stává, že stávající PM z různých důvodů nevyhovuje. Může se vám omrzet, změníte vzhled – máte novou barvu vlasů, plastiku obličeje – anebo přicházíte z jiného salonu a potřebujete úpravu.

A NEBO TAKÉ ÚPLNĚ ODSTRANIT

PIGMENT OFF Remover je unikátní způsob odstraňování tetovacích a permanentních make-up pigmentů – bez ohledu na jejich barvu a původ – efektivně, rychle a bez laseru.

Pokud máte špatný tvar, modré nebo jinak barevné obočí, rozpité linky, rty s přetaženým okrajem vše jde odstranit právě nejúspěšnější metodou PIGMENT OFF Remover.
Po úplném odstranění nepovedeného PMU lze okamžitě vytetovat nové obočí.

  • Neobsahuje kyseliny
  • Riziko zjizvení je menší nnež 1%
  • Neobsahuje karcinogení látky
  • Odstraňuje všechny nežádoucí barvy, bílou, odstíny béžové, zelené apod.
  • Bezbolestný proces odstranění
  • Vysoká účinnost, rychle viditelné výsledky

Pokud tedy patříte mezi ty, které trápí neodborně provedený PMU domluvte si u mě konzultaci, která předchází každému ošetření. Probereme všechny informace k odstranění touto metodou, sestavíme program ošetření, vybavím Vás informacemi jak správně pečovat o místo po aplikaci Pigment Off, tak, aby výsledky vedly k vaší spokojenosti

NĚKTERÉ UKÁZKY Z MÉ DOSAVADNÍ PRÁCE:

CO MŮŽEME UDĚLAT?

Změníme barvu i tvar. PM Make-up můžeme jen zesvětlit nebo ztmavit. Překryjeme nebo potlačíme nedostatky použitím pigmentu v barvě kůže.

Aplikace make-upu:

Obočí:

Obočí

– Použití technik stínování, vláskování nebo kombinace

Cena: 5000 Kč

Rty:

Tvar s plným stínováním rtů

Cena: 5000 Kč

Linky:

Linky

Výrazné horní linky přesahující linii řas technikou stínování nebo kompaktní výplně

Cena: 5000 Kč

Spodní oční linky

Cena: 2000 Kč

Kontura očí

Jemné zvýraznění linie řas na horním víčku

Cena: 4000 Kč

Oživení barvy do 2 let

Cena: 3000 Kč

Stále ještě váháte?

Kladu důraz na osobní přístup ke každému klientovi. Veškeré otázky jsem schopná zodpovědět na případné konzultaci, popřípadě se můžete ptát na jakékoliv dotazy.

O mně

Jmenuji se Petra Beníčková a pracuji jako profesionální kosmetička, vizážistka a působím i v oblasti permanentního make-upu. Od roku 2016 provozuji kosmetiku a permanentní make-up Petry Beníčkové v Uherském Brodě.

Kontakt

PO-PÁ 7:30 – 19:00 Dle objednání

SO Dle objednání

© 2024 Petra Beníčková